Red vožnje po polascima sa perona za međugradski saobraćaj:

Vreme Destinacija Prevoznik Peron Saobraća
05:00 BEOGRAD/autoput RAKETA AB  14 svakodnevno 
05:00 NOVI SAD RAKETA AB 12 svakodnevno osim nedelje
05:50 BEOGRAD/autoput  MAČVA EXPRES  15 svim danima osim nedelje 
06:00 VALJEVO EKO TOURS 8 svakodnevno
06:10 IRIG/veza N.Sad/ SIRMIUMBUS DOO 13 svakodnevno
06:15 PANČEVO/preko Obrenovca BANBUS 11 svakodnevno
06:15 BEOGRAD/autoput RAKETA AB 15 svakodnevno osim subote
06:15 NOVI SAD MAČVA EXPRES 12 svakodnevno
06:30 BEOGRAD/autoput RAKETA AB 15 svim danima osim nedelje
06:30 LOZNICA DUGA DOO 3 svakodnevno
06:45 LOZNICA MAČVA EXPRES 4 svim danima osim nedelje
07:00 HERCEG NOVI DUGA DOO/JADRAN EKSPRES 7 svakodnevno
07:10 KOCELJEVA EUROTRANS 8 radnim danom
07:20 NOVI SAD FENIKS GiZ 12 svakodnevno
07:35 BEOGRAD/autoput BANBUS DOO 14 svakodnevno
07:45 LOZNICA RAKETA AB 3 svakodnevno
07:55 BRATUNAC /BiH/ SP LASTRA 4 svakodnevno
08:00 BEOGRAD/autoput RAKETA AB 14 svakodnevno
08:00 BEOGRAD/autoput RAKETA AB 16 svakodnevno
08:15 LOZNICA RAKETA AB 2 svakodnevno od 15.06.-15.09.
08:15 KOCELJEVA EUROTRANS 8 radnim danom
08:30 NOVI SAD SP LASTA 12 svakodnevno
08:30 BEOGRAD/autoput  BANBUS 15 svakodnevno
08:35 NOVI SAD/međunarodni BOKSIT MILIĆI 13 svakodnevno
08:40 LJUBOVIJA/veza za B.Baštu RAKETA AB  4 svakodnevno 
08:55 BEOGRAD/autoput  SP LASTRA  14 svakodnevno 
09:00 SCHWECHAT /A/ DUGA DOO 5 svakodnevno
09:00 BEOGRAD/međunarodni EUROPETROL OIL 15 svakodnevno 
09:00 ZLATIBOR /Užice FENIKS GiZ  9 svakodnevno 
09:00 BEOGRAD/međunarodni BOKSIT MILIĆI 16 svakodnevno
09:10 BOGATIĆ  MAČVA EXPRES  6 svim danima osim nedelje 
09:15 S.KOSTAJNICA /BiH/ MILINOVIĆ 6 svakodnevno 
09:25 IRIG/veza N.Sad/ SIRMIUMBUS DOO 13 svakodnevno
09:30 WIENER NEUDORF /A/ BRAĆA TRANS DOO 3 četvrtkom i nedeljom 
09:30 NOVI SAD MAČVA EXPRES 12 svim danima osim nedelje
09:40 I. SARAJEVO /BiH/ LASTRA-CENTROTRANS  4 svakodnevno 
09:45 NOVI SAD  MEGA BUS 014 DOO 13 svakodnevno 
09:45 VALJEVO  EKO TOURS 8 nedeljom
09:55 LJUBOVIJA  SP LASTRA  4 svakodnevno 
10:00 BEOGRAD DUGA DOO 15 svakodnevno osim nedelje
10:00  VALJEVO  EKO TOURS 8 svakodnevno osim nedelje
10:00 BEČ/A/ LUKIĆ TOURS DOO 2 četvrtkom i nedeljom
10:00 BEČ/A/ OLITOURS 4 samo nedeljom
10:05 TRAUN/A/ PERIĆ-REISEN 6 svakodnevno
10:05 I. SARAJEVO /BiH/ STAR BUS DOO-CENTROTRANS 4 svakodnevno
10:15 BEČ /A/ FENIKS GiZ  5 svakodnevno 
10:15 BEČ-LINC /A/ EVROPA BUS DOO 4 svakodnevno 
10:30 BEOGRAD/autoput  RAKETA AB 15 svakodnevno 
10:30 BIJELJINA-TUZLA /BiH/ SP LASTA AD  6 svakodnevno 
10:30 ZLATIBOR/Užice  SIRMIUMBUS DOO 12 svakodnevno 
10:30 DEBRC preko Prova SAVA EKSPRES 11 r.danom od 01.06-14.06 i od 16.09
10:40 NOVI SAD RAKETA AB 12 svakodnevno osim nedelje
11:00 KOCELJEVA EUROTRANS  8 radnim danom 
11:05 B. BAŠTA RAKETA AB 2 svakodnevno
11:05 BEOGRAD/autoput  BANBUS 14 svakodnevno 
11:15 DEBRC SAVA EKSPRES 11 radnim danom 
11:20 BEOGRAD/autoput  RAKETA AB  14 svakodnevno 
11:20 LOZNICA RAKETA AB 2 svakodnevno 
11:30 NOVI SAD SIRMIUMBUS DOO 12 svakodnevno
11:35 I.SARAJEVO /BiH/ KONDOR 3 svakodnevno
11:40 BEOGRAD/međunarodni SP LASTA-CENTROTRANS  14 svakodnevno 
12:00 BEČ /A/ OLITOURS  5 svim danima osim nedelje 
12:05 LOZNICA/veza za M-Zvornik RAKETA AB 3 svakodnevno osim nedelje
12:30 BEOGRAD/autoput RAKETA AB  15 svakodnevno
12:30 VALJEVO  EUROTRANS  8 radnim danom 
12:35 NOVI SAD SP LASTRA 12 svakodnevno
12:45 LOZNICA/veza za M-Zvornik RAKETA AB  4 svakodnevno 
13:00 OBRENOVAC BANBUS 11 svakodnevno
13:00 KOCELJEVA   EUROTRANS  8 radnim danom u toku školske godine 
13:10 KRUPANJ/Loznica BANBUS 3 svakodnevno
13:10 IRIG/veza N.Sad/ SIRMIUMBUS DOO 13 svakodnevno
13:10 I. SARAJEVO /BiH/ TRANSPRODUKT BUS-CENTROTRANS 4 svakodnevno
13:15 NOVI SAD MAČVA EXPRES 12 svakodnevno
13:20 BEOGRAD/autoput RAKETA AB  15 svakodnevno
13:20 NOVI SAD/međunarodni STAR BUS DOO-CENTROTRANS 12 svakodnevno
13:35 LOZNICA  RAKETA AB  3 svim danima osim nedelje
13:55 LJUBOVIJA  SP LASTRA  4 svakodnevno 
13:57 LAZAREVAC/preko Uba/ SP LASTRA 10 svakodnevno
14:00 DEBRC preko Prova SAVA EKSPRES 11 radnim danom u toku školske godine 
14:00 VALJEVO  EKO TOURS 8 svakodnevno 
14:00 I. SARAJEVO /BiH/ STAR BUS DOO-KOMPAS  4 svakodnevno 
14:05 BEOGRAD/autoput  SP LASTRA  15 svakodnevno 
14:05 BEOGRAD/međunarodni  TRANSTURIST TUZLA  16 svakodnevno 
14:05 BEOGRAD/međunarodni  DUGA DOO-CENTROTRANS  14 svakodnevno
14:10 NOVI SAD SIRMIUMBUS DOO 12 svakodnevno
14:25 LOZNICA RAKETA AB 2 svakodnevno osim nedelje
14:30 NIŠ/Kragujevac  NIŠ EKSPRES  9 svakodnevno 
14:40 KRUPANJ/preko Cera  FENIKS GiZ  5 svakodnevno 
14:45 BEOGRAD/autoput  MAČVA EXPRES  15 radnim danom 
14:50 IRIG/veza N.Sad/ SIRMIUMBUS DOO 13 svakodnevno osim nedelje
14:50 LOZNICA /veza za M.Zvornik RAKETA AB 2 svakodnevno osim subote i nedelje
14:55 NOVI SAD ŠIDEXPRES 12 svakodnevno osim nedelje
15:10 IRIG/veza N.Sad/ SIRMIUMBUS DOO 13 svakodnevno
15:20 B.BAŠTA  RAKETA AB  2 svakodnevno 
15:25 DRAGINAC/preko Loznice BANBUS 3 svakodnevno 
15:25 KRUPANJ/preko Cera  BANBUS 5 svakodnevno 
15:30 BEOGRAD/autoput  RAKETA AB 16 svakodnevno 
15:30 VALJEVO SP LASTA 9 svakodnevno
15:30 BEOGRAD/autoput  RAKETA AB 15 samo nedeljom 
15:30 KOCELJEVA  EUROTRANS  8 radnim danom 
16:00 DEBRC SAVA EKSPRES 11 radnim danom 
16:00 BIJELJINA -TUZLA /BiH/ SEMBERIJA TRANSPORT  6 svakodnevno 
16:00 ZVORNIK /BiH/ BOKSIT MILIĆI  4 svakodnevno
16:00 NIŠ/Čačak  NIŠ EKSPRES  9 svakodnevno 
16:05 BEOGRAD/međunarodni TRANSPRODUKT BUS-CENTROTRANS  14 svakodnevno 
16:15 VALJEVO/preko Uba MEGA BUS 014 DOO 10 svakodnevno
16:15 BEOGRAD/autoput  RAKETA AB 15 svakodnevno 
16:25 LOZNICA  RAKETA AB 3 svim danima osim nedelje
16:25 LJUBOVIJA/Loznica RAKETA AB 3 nedeljom
16:30 NOVI SAD MAČVA EXPRES 12 svakodnevno
16:30 VLASENICA /BiH/ BOKSIT MILIĆI  2 svakodnevno 
16:35 BEOGRAD/autoput  BANBUS 14 svakodnevno 
16:40 LJUBOVIJA  RAKETA AB 3 svim danima osim nedelje 
16:45 KOCELJEVA  EUROTRANS  8 radnim danom 
17:00 KRUPANJ/preko Cera BANBUS 5 petkom
17:00 BEOGRAD/autoput MAČVA EXPRES 15 samo nedeljom
17:10 ŠEKOVIĆI /BiH/ DRINATRANS 4 svakodnevno
17:15 VALJEVO/veza za Zlatibor SIRMIUMBUS DOO 9 svakodnevno 
17:25 DRAGINAC/preko Loznice BANBUS 3 svakodnevno 
17:30 NOVI SAD  RAKETA AB  12 svakodnevno 
17:30 BEOGRAD/autoput  RAKETA AB 16 svakodnevno 
17:30 SARAJEVO /BiH/ LASTA-CENTROTRANS  4 svakodnevno 
17:30 BEOGRAD/međunarodni MILINOVIĆ 14 svakodnevno 
17:35 BEOGRAD/međunarodni SP LASTRA  14 svakodnevno 
17:40 LJUBOVIJA SP LASTRA 3 svakodnevno
17:40 BEOGRAD/međunarodni KONDOR 7 svakodnevno
17:55 LJUBOVIJA  SP LASTRA  4 svakodnevno 
18:00 KRUPANJ/preko Cera BANBUS 5 svakodnevno
18:00 BEOGRAD/autoput RAKETA AB 15 saobraća samo nedeljom
18:00 BEOGRAD/autoput  RAKETA AB 16 saobraća samo nedeljom 
18:15 NOVI SAD  MAČVA EXPRES  12 svakodnevno 
18:15 HERCEG NOVI /CG/ DUGA DOO/MONTENEGRO PUTNIK DOO 7 sezonska
18:15 BEOGRAD/Obrenovac  BANBUS 11 svakodnevno 
18:15 NOVI SAD  FENIKS GiZ  13 svakodnevno 
18:20 LOZNICA MAČVA EXPRES 4 svakodnevno
18:30 CR.SALAŠ  MAČVA EXPRES  6 radnim danom 
18:30 LAZAREVAC/međunarodni LASTRA-CENTROTRANS  15 svakodnevno 
18:45 NOVI SAD/međunarodni DUGA DOO/JADRAN EKSPRES 12 svakodnevno
18:55 BEOGRAD/autoput  SP LASTRA  15 svakodnevno 
19:00 KOCELJEVA EKO TOURS 8 radnim danom u toku školske godine
19:05 LOZNICA RAKETA AB 4 svakodnevno osim nedelje
19:05 IRIG/veza N.Sad/ SIRMIUMBUS DOO 13 svakodnevno
19:10 LJUBOVIJA RAKETA AB 3 saobraća samo nedeljom
19:10 NOVI SAD /međunarodni STAR BUS -KOMPAS  12 svakodnevno 
19:20 LOZNICA /veza za M.Zvornik RAKETA AB 2 svakodnevno 
19:30 KOTOR /CG/ FENIKS GiZ 7 sezonska
19:30 VALJEVO SIRMIUMBUS DOO 9 svakodnevno
19:45 TREBINJE /BiH/ DUNAVPREVOZ-JUGOPREVOZ-UBLA TOURS  4 svakodnevno 
19:55 BEOGRAD/autoput  RAKETA AB 15 svakodnevno 
 20:00 KOCELJEVA  EKO TOURS 8 svakodnevno 
20:00 BEČ/A/ LUKIĆ TOURS DOO 3 svakodnevno osim četvrtka i nedelje
20:00 BEČ /A/ FENIKS GiZ  5 četvrtkom i nedeljom 
20:10 DEBRC preko Prova SAVA EKSPRES 11 radnim danom u toku školske godine 
20:10 NOVI SAD  SIRMIUMBUS DOO 12 svakodnevno 
20:25 DRAGINAC/preko Loznice BANBUS DOO 3 svakodnevno
20:30 WIENER NEUDORF /A/ BRAĆA TRANS DOO 3 nedeljom
20:55 NOVI SAD RAKETA AB 12 svakodnevno
21:00 DRAGINAC/preko Tekeriša BANBUS DOO 3 samo nedeljom
21:05 LOZNICA RAKETA AB 2 svakodnevno
21:10 LOZNICA  RAKETA AB 2 svakodnevno 
21:15 BEOGRAD/autoput  DUGA DOO 15 svakodnevno 
21:47 LOZNICA RAKETA AB 3 svakodnevno
22:20 HERCEG NOVI /CG/ BEČEJ PREVOZ/GAGATURS 7 sezonska
22:57 KRUPANJ/Loznica  BANBUS 3 svakodnevno